Скільки виробить фотоелектрика? Montreux

Montreux: система 8 kWp, спрямована на південь, з нахилом 35°, виробляє близько 9 794 kWh на рік. У слабкий рік це 8 170 kWh, у сильний 11 417 kWh — 1 224 kWh на kWp.

Це приблизно 218% річного споживання типового дому (4 500 кВт·год).

Розрахувати для мого даху

На основі супутникових даних про погоду за 2014–2023 роки

Виробіток за місяцями

05001 0001 500січ.січень: 8 kWp 468 кВт·год, діапазон 327–609лют.лютий: 8 kWp 658 кВт·год, діапазон 478–839бер.березень: 8 kWp 907 кВт·год, діапазон 677–1 136квіт.квітень: 8 kWp 969 кВт·год, діапазон 764–1 173трав.травень: 8 kWp 952 кВт·год, діапазон 763–1 140черв.червень: 8 kWp 1 100 кВт·год, діапазон 878–1 323лип.липень: 8 kWp 1 158 кВт·год, діапазон 913–1 403серп.серпень: 8 kWp 1 041 кВт·год, діапазон 855–1 228вер.вересень: 8 kWp 886 кВт·год, діапазон 695–1 077жовт.жовтень: 8 kWp 740 кВт·год, діапазон 566–914лист.листопад: 8 kWp 427 кВт·год, діапазон 305–549груд.грудень: 8 kWp 354 кВт·год, діапазон 177–532

кВт·год на місяць

Типовий день: липень

Найсонячніший місяць: Montreux. Пік виробітку припадає близько 11:00 сонячного часу, приблизно 4,4 kWh у найкращу годину.

0:006:0012:0018:0023:00 4,4 0

Місяць за місяцем

Місяць Слабкий рік, kWh Типово, kWh Сильний рік, kWh
січень 327 468 609
лютий 478 658 839
березень 677 907 1 136
квітень 764 969 1 173
травень 763 952 1 140
червень 878 1 100 1 323
липень 913 1 158 1 403
серпень 855 1 041 1 228
вересень 695 886 1 077
жовтень 566 740 914
листопад 305 427 549
грудень 177 354 532
Рік 8 170 9 794 11 417

Місяці в сумі не збігаються точно з річною цифрою, бо кожен місяць — типове значення за багато років.

Поширені запитання

Скільки виробляє фотоелектрика взимку? Montreux

У період з листопада по лютий система виробляє близько 1 907 kWh, це 20% річного виробітку. Найслабший місяць (грудень) дає приблизно 354 kWh.

Чи варто ставити панелі на дах зі сходу на захід? Montreux

Система схід–захід зазвичай виробляє на 10–25% менше на kWp, ніж спрямована на південь, зате розподіляє виробіток рівномірніше протягом дня. Точна різниця залежить від нахилу та затінення.

Порівняйте дах схід–захід для: Montreux

Наземна чи дахова установка? Montreux

Наземну конструкцію можна вільно нахиляти і спрямовувати, це може додати трохи виробітку, але вона дорожча і потребує місця. Порівняйте обидва варіанти для своєї ділянки.

Перевірте наземну установку: Montreux

Ваш дах не є середнім дахом

Задайте власний нахил, напрямок, затінення та ліміт інвертора — і отримайте діапазон для своєї адреси.

Розрахувати для мого даху

Усі міста: Швейцарія

Кліматичні дані: Photovoltaic Geographical Information System (PVGIS) — Європейська комісія, Спільний дослідницький центр